Головна » Архів матеріалів
Уважаемые клиенты!
Ежегодно этот праздник отзывается в сердцах радостью, вселяет надежду. Пасха - это весеннее обновление природы, это уютный чистый дом и семья за столом, это золотистые куличи и крашеные яйца... Праздник Пасхи напоминает нам о том, как важно заботиться о ближнем, помогать друг другу, жить в мире и согласии со всеми людьми, независимо от их национальности и вероисповедания. 
... Читати далі »
Просмотров: 706 | Дата: 05.05.2013

Акция "Бесплатная доставка по всей Украине."*
Уважаемые клиенты при заказе свадебного или вечернего платья качества Lux или VIP начиная с 13.04.2013 по 13.05.2013 Вы получаете бесплатную доставку по всей територии Украины. 

* в акции учавствуют все, кто заказал(купил) платье в период с 13.04.2013 - 13.05.2013.
... Читати далі »
Просмотров: 621 | Дата: 13.04.2013

Акция "Закажи свадебное платье и выграй iPad mini!". 
Победитель будет определен по результатам голосования. 
Все что необходимо для участия:
... Читати далі »
Просмотров: 835 | Дата: 04.04.2013

« 1 2 ... 6 7 8 9 »

Весільні сукні київ

  • Салон весільних суконь «Bride» пропонує дизайнерські весільні сукні ведучих світових виробників різних сілуетів та фасонів. У нас Ви можете підібрати весільні плаття А-сілует або «Принцеса», сілует Русалка або «Рибка», «Ампір» (в грецькому стилі), «Шар» (пишна весільна сукня, бальна), «Пряма».Ми постійно вдосконалюєм нашу роботу та готові впроваджувати нові ідеї. Ми стежимо за тенденціями та регулярно оновлюємо асортимент весільных суконь.

Весільний салон київ

  • Ми не женемося за надприбутками та встанавлюємо реальні ціни на якісні весільні сукні та аксесуари. У нас представлені найбільш модні та актуальні весільні плаття в наявності, їх фото та ціни. Ми знаємо все про весілля й тому пропонуємо Вам не тільки сукню для нареченої, але й широкий вибір аксессуарів(болеро, пояс, фати, та інше.).Ми хочемо, щоб Ви були неперевершені та тому виконуємо підгонку суконь по фігурі

Весільні сукні недорого

  • Весілля один з найважливіших днів в житті кожної нареченої. Весь наш сервіс та всі наші послуги направлені на комфортне вирішення питання пов'язаного з вибором весільного плаття, фаты та інших аксессуарів. Ознайомлюйтесь з фасонами та моделями на нашому сайті, визначайтесь з вибором та записуйтесь на примірку. Ми працюємо для Вас та наша ціль зробити так, щоб Ви виглядали досконало в один з самих важливих днів в Вашому житті!

Весільні сукні 2022 2023

  • В наш салон звертаються не тільки для того, щоб купити весільну сукню. Також ми робим пошив моделей будь-якої складності по індивідуальним замовленням. Ми пропонуємо поуслугу реалізації суконь після весілля. Пошив фат на замовлення будь-якої довжини. Також ми пронуємо купити діадеми, гребні, корони, кринолін, туфлі та інші весільні аксессуари.

  • Весільні плаття