Вашій увазі пропонуються самі нові моделі весільних та вечірніх суконь. Ціна від 2 000 грн!!! Запрошуємо Вас на замовлення та купівлю весілної сукні Вашої мрії!

Наші переваги:

- можливість поміряти сукні різних фасонів;
- пошив сукні по Вашим міркам та фото;
- приємні ціни;
- індивідуальний підхід;
- передоплата від 50%;
- термін викнання замовлення 2-8 тижнів;
- реалізація весільної сукні після весілля.

Каталог
http://best-wedding.at.ua/photo

Питання-відповіді(FAQ)
http://best-wedding.at.ua/publ

 

Графік роботи
Без вихідних 10:00 - 18:00 (за попереднім записом)

Запис по телефонам
+38(096)17-0-17-44

Наші контакти
м. Київ, ТЦ Білецький,  вул. Ірпінська 76, 2 поверх, бутік 36

На метро

Можливо легко доїхати на метро до зупинки м. Академмістечко. Йти 10 хв.

На маршрутці

Можливо легко доїхати маршруткою № 230 або 7  (12 хв) від м. Житомирська. Маршрутки ходять по заповненню. Їхати до кінцевої зупинки вул. Ірпінська. Йти 2 хв.

Можливо легко доїхати маршруткою № 401 (5 хв) від м. Академмістечко . Маршрутки ходять по заповненню.  Їхати одну зупинку.  Йти 7 хв.
Можливо доїхати маршруткой № 230 або 7 (30 хв) від м. Святошин. Маршрутки ходять по заповненню. Їхати дозупинки вул. Ірпінська. Йти 2 хв.

Також можливо зручно доїхати маршруткой № 189 відправляється від Парку Шевченка(вул. Володимирська) проїжджає повз ЦИРК, м. Політехнічний інститут, м. Шулявська, м. Берестейська, м. Нивки,  м. Святошин, м. Жиомирська . Маршрутки ходять по заповненню. Їхати до кінцевої зупинки вул. ІрпінськаЙти 2 хв.

На машині

Можливо легко доїхати машиною ( GPS навігатор м. Київ, вул. Ірпінська 76) Біля ТЦ Білецький безкоштовна зручна парковка

На електричці

Можливо легко доїхати електричкою до зуп. Святошин, звідти їхати маршруткою № 230 або 7 (25 хв) від м. Святошин. Маршрутки ходять по заповненню. Їхати дозупинки вул. ЧорнобильськаЙти 2 хв.

 

Весільні сукні київ

  • Салон весільних суконь «Bride» пропонує дизайнерські весільні сукні ведучих світових виробників різних сілуетів та фасонів. У нас Ви можете підібрати весільні плаття А-сілует або «Принцеса», сілует Русалка або «Рибка», «Ампір» (в грецькому стилі), «Шар» (пишна весільна сукня, бальна), «Пряма».Ми постійно вдосконалюєм нашу роботу та готові впроваджувати нові ідеї. Ми стежимо за тенденціями та регулярно оновлюємо асортимент весільных суконь.

Весільний салон київ

  • Ми не женемося за надприбутками та встанавлюємо реальні ціни на якісні весільні сукні та аксесуари. У нас представлені найбільш модні та актуальні весільні плаття в наявності, їх фото та ціни. Ми знаємо все про весілля й тому пропонуємо Вам не тільки сукню для нареченої, але й широкий вибір аксессуарів(болеро, пояс, фати, та інше.).Ми хочемо, щоб Ви були неперевершені та тому виконуємо підгонку суконь по фігурі

Весільні сукні недорого

  • Весілля один з найважливіших днів в житті кожної нареченої. Весь наш сервіс та всі наші послуги направлені на комфортне вирішення питання пов'язаного з вибором весільного плаття, фаты та інших аксессуарів. Ознайомлюйтесь з фасонами та моделями на нашому сайті, визначайтесь з вибором та записуйтесь на примірку. Ми працюємо для Вас та наша ціль зробити так, щоб Ви виглядали досконало в один з самих важливих днів в Вашому житті!

Весільні сукні 2022 2023

  • В наш салон звертаються не тільки для того, щоб купити весільну сукню. Також ми робим пошив моделей будь-якої складності по індивідуальним замовленням. Ми пропонуємо поуслугу реалізації суконь після весілля. Пошив фат на замовлення будь-якої довжини. Також ми пронуємо купити діадеми, гребні, корони, кринолін, туфлі та інші весільні аксессуари.

  • Весільні плаття