У весільній моді щороку з'являється щось нове, тому для того, щоб Вам відповідати новим тенденціям, рекомендуємо поглянути на весільні сукні колекції 2023 року та їх основні тренди. Індустрія весільної моди ніколи не стоїть на місці. Виходячи з цього, весільні сукні 2023 року мають бути максимально ніжними, жіночними і оригінальними.

... Читати далі »

Просмотров: 5306 | Дата: 04.03.2023

Наближається заповітний день вашого весілля, а Ви ще не вибрали весільну сукню? Щороку безліч дівчат виходять заміж. І кожна з Вас хоче бути неповторною та стильною в день свого одруження.

... Читати далі »

Просмотров: 2090 | Дата: 18.08.2018

Весільні сукні фасону Рибка (Русалка, Годе) - здатні не тільки вигідно підкреслити Вашу фігуру, але й зробити справжній фурор на Вашому весіллі. Ці сукні уособлюють собою особливий шик та витонченість.

... Читати далі »

Просмотров: 2342 | Дата: 17.08.2018

1 2 3 »

Весільні сукні київ

  • Салон весільних суконь «Bride» пропонує дизайнерські весільні сукні ведучих світових виробників різних сілуетів та фасонів. У нас Ви можете підібрати весільні плаття А-сілует або «Принцеса», сілует Русалка або «Рибка», «Ампір» (в грецькому стилі), «Шар» (пишна весільна сукня, бальна), «Пряма».Ми постійно вдосконалюєм нашу роботу та готові впроваджувати нові ідеї. Ми стежимо за тенденціями та регулярно оновлюємо асортимент весільных суконь.

Весільний салон київ

  • Ми не женемося за надприбутками та встанавлюємо реальні ціни на якісні весільні сукні та аксесуари. У нас представлені найбільш модні та актуальні весільні плаття в наявності, їх фото та ціни. Ми знаємо все про весілля й тому пропонуємо Вам не тільки сукню для нареченої, але й широкий вибір аксессуарів(болеро, пояс, фати, та інше.).Ми хочемо, щоб Ви були неперевершені та тому виконуємо підгонку суконь по фігурі

Весільні сукні недорого

  • Весілля один з найважливіших днів в житті кожної нареченої. Весь наш сервіс та всі наші послуги направлені на комфортне вирішення питання пов'язаного з вибором весільного плаття, фаты та інших аксессуарів. Ознайомлюйтесь з фасонами та моделями на нашому сайті, визначайтесь з вибором та записуйтесь на примірку. Ми працюємо для Вас та наша ціль зробити так, щоб Ви виглядали досконало в один з самих важливих днів в Вашому житті!

Весільні сукні 2022 2023

  • В наш салон звертаються не тільки для того, щоб купити весільну сукню. Також ми робим пошив моделей будь-якої складності по індивідуальним замовленням. Ми пропонуємо поуслугу реалізації суконь після весілля. Пошив фат на замовлення будь-якої довжини. Також ми пронуємо купити діадеми, гребні, корони, кринолін, туфлі та інші весільні аксессуари.

  • Весільні плаття